Biz Kimiz?, Ne Yaparız?

Antalya’da 2003 yılında kurulan ve Rent A Car sektörüne hızlı giriş yapan Dejavu Rent A Car, faaliyetlerine ilk olarak Antalya Rent A Car olarak başlamış sonrasında Transfer hizmeti, Filo Kiralama hizmeti vererek Antalya ili ve Türkiye’nin farklı illerinde faaliyetlerine devam etmektedir.


Antalya’da araç kiralama firmamızda genelde müşterilerin tercih ettiği genel arabalar çoğunluktadır. Bunlardan birkaçı; Renault Clio Symbol, Hyundai Era, Renault Fluence, Hyundai Accent Blue, Fiat Linea, Ford Focus gibi arabalar ön plana çıkan araçlardır.

Antalya Rent A Car olarak müşterilerimize kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara verirken güler yüzlü ve eğitimli personelimizle maksimum müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetlerimizi sürdürme ilkemizden hiç bir zaman şaşmadık.

Arabayı kiraladığınız süre boyunca irtibat numaralarımızdan personellerimize 7 gün 24 saat rahatça ulaşabilir aracınız ile ilgili en ufak problemi dile getirebilirsiniz. Dejavu Rent A Car personelleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Antalya Rent A Car’dan ucuz araba kiralamak istiyorsanız bize internet adreslerimizden rahatça ulaşabilirsiniz. İnternet adreslerimizdeki arabaları inceleyebilir, kiralamak istediğiniz aracın yanında bulunan rezervasyon linkine tıklayarak rahatça rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra bize ulaşır ulaşmaz rezervasyon yetkilimiz rezervasyon detayınızı inceleyip size en kısa sürede dönüş yapacaktır. İsterseniz internetten rezervasyon yapmak yerine web adreslerimizde bulunan irtibat numaralarını tuşluyarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Kiralamak istediğiniz arabayı Antalya Havalimanından, Antalya Otogardan, Antalya’da herhangi bir otelden yada adrese teslim araç kiralama hizmetimizden faydalanarak ücretsiz ayağınıza kadar getirtebilirsiniz.

Antalya ilçeleri ve diğer şehirler için araç teslimatı istiyorsanız ekonomik drop bedelleriyle bunu sağlayabilirsiniz. İster tatil, ister iş gezisi, ister iş toplantısı hiç farketmez hangi amaçla Antalya’ya gelirseniz gelin Dejavu Rent A Car size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.