LONG TERM RENTAL

loading

KUR HESAPLA

Son yıllarda hızlı bir şekilde büyüyen uzun dönem araç kiralama hizmeti önceleri filo kiralama şeklinde ilerlerken bugün sağlamış olduğu avantajlar sayesinde bireysel müşteriler tarafından da tercih ediliyor. İş yoğunluğunu doğru ve ekonomik adımlarla artırmayı planlayan kişiler hayatlarını daha da kolaylaştırmak için bu hizmeti tercih ediyorlar. Sizde bireysel ya da kurumsal firmanız için uzun dönem otomobil kiralama hizmeti alarak avantajlarından yararlanabilirsiniz

Dejavu Rent A Car ile uzun süreli araç kiralayın karlı çıkan yine siz olun!

Türkiye’de ilk olan bireysel uzun dönem araç kiralama hizmetimiz sayesinde sıfır araç almak yerine sıfır bir aracı kiralayabiliyorsunuz. 6 aydan 12 aya kadar cazip fiyatlarla kiralayacağınız araçlarımızla aradığınız konforu da yakalayabileceksiniz. Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan firmamız her bireye, her kuruma her marka araç temini sağlayabilecek kapasitededir. Kendiniz için en uygun olan araç kiralama seçeneğimizle avantajı sizde yakalayabilirsiniz. Üstelik kiraladığınız araçlarınızda sigorta, lastik, bakım, hasar, yedek parça gibi hiçbir sorunla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

7/24 yol yardımı ve Türkiye’nin her yerinde yetkili servis ağı sayesinde kiraladığınız aracınızın keyfini sürebiliyorsunuz.  Kiraladığınız araçların tamamının bakımları yetkili servislerce ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilirken mevsime göre lastik değişimleri de yine bizim tarafımızdan yapılacaktır. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm çözümlerde 7/24 destek ekiplerimiz sizi her konuda bilgilendirecektir.

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları

Trafik sigortası ve kasko sigortası ödemek zorunda kalmazsınız.

Motorlu taşıtlar vergisi ödemezsiniz.

Banka kredisiyle uğraşmazsınız

Bakım derdiniz olmaz

Lastik değiştirmezsiniz

Sınırsız araç seçme imkanı yakalarsınız.

En uygun ve en ekonomik aracı seçebilirsiniz.

Uzun dönem araba kiralama hizmetimizle birlikte hayalinizdeki aracı kiralayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.Kiralayacağınız araç ya da araçları Antalya merkezimize gelerek teslim almanız yeterli olacaktır. Başvurunuz yine aynı gün içerisinde değerlendirilir ve süreciniz tamamlanmış olur. Evrak işlemleri konusunda uğraşmazsınız.

Dejavu Rent A Car uzun dönem araç kiralama konusunda hayalinizi gerçekleştirmenin en hızlı ve en kolay yoludur.

Subscribe for Newsletter Be first notified from our Campaigns and Innovations
whatsapp

We use cookies to improve the use of our site. By continuing you agree to the use of cookies. You can find detailed information on {link}.

X