Genel 20 NİSAN 2017 Havaalanından Sonra Araç Arama İle Zaman Kaybetmeyin

Havaalanından Sonra Araç Arama İle Zaman Kaybetmeyin

Seyahatlerinizde araç bulmak oldukça zorlu bir süreçtir. Havaalanına indikten sonra araç bulmak için epey bir zaman harcayabilirsiniz. Buda zamanınızın boşa gitmesi ve planlarınızın akmasına yol açar. Bunun için uçağınızdan inmeden aracınızı hazır hale getirebilirsiniz. Bunun için firmamız havaalanına özel araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Siz uçağınızdan indikten sonra aracınız hazır bir şekilde sizi bekler. Uzman personel seçtiğiniz aracı getirerek size teslim eder. Bu hizmetlerimiz yasal çerçeve içerisinde sunulmakta olup garanti kapsamı içerisinde yer alır. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet Antalya havalimanı rent a car hizmet kapsamı içerisinde yer almaktadır.

Havaalanı Araç Kiralama Hizmet Seçeneği

Havaalanına geldiğinizde beklemeden ve yorulmadan bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Araç kiralama konusunda firmamız gerekli deneyime ve tecrübe sahiptir. Ayrıca her iş müşteri odaklı verilmekte olup tüm araç modellerimiz arasından seçim yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Bünyemizde yer alan tüm araç seçenekleri konforları ile ön planda yer almaktadır. Ayrıca her aracın sigortası ve kasko seçeneği de bulunmaktadır. Bundan dolayı rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için günün her saati hizmet veren kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Araçlarımızın iç temizliğine de gereken özen gösterilmektedir. Bundan dolayı tüm araçlar temiz bir şekilde kullanımınıza verilmektedir. Araç kiralama süresi içerisinde araç ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda hemen destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti

Firmamız sunduğu tüm hizmeti kurumsal ilkelere bağlı olarak verir. Bundan dolayı sizde araç kiralamak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Yolculuklarınızda araç kiralama sorunu ile zaman kaybetmeden hızlı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekonomik fiyat ayrıcalığı ve kurumsal hizmet içeriğinden yararlanarak planlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kiralama süresini siz belirleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz süre içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Araçlarımızda klima da yer almaktadır. Yaz ve kış aylarında rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Size sunulan tüm bu hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde yer almakta olup sektör içerisinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer bulmaktadır.

Kur Hesaplama

Hizmetlerimiz

Navigasyon
Bebek Koltuğu
Limitsiz Kilometre
Full Kasko
Şoför Hizmeti
Yol Yardımı
Havalimanı Araç Teslimi
İndirimli Fiyatlar