Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Özellikle birçok firma ve kurum için günümüzde çeşitli sayılarda araca sahip olmak bir lüks değil zorunluluktur. Firmadaki personellerin şehir içi ve şehirlerarası erişimlerde ihtiyaç duyacağı arabaları satın alınması son derece pahalı bir yöntemdir. Her geçen gün artmakta olan vergiler sebebiyle sıfır kilometre bir araç satın almak yerine birçok firma araç kiralamanın avantajları nelerdir diye merak etmektedir. Firmamızla iletişime geçildiğinde detaylı bilgilendirme yapıldığında birçok kurum ve firma sıfır model araç satın almak yerine araç kiralama yöntemine başvurmaktadır.

Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir Hangi Kolaylıklar Sunulmaktadır?

Firmaları merak ettiği araç kiralamanın avantajları nelerdir sorusuna verilecek ilk yanıt ekonomik olarak son derece opsiyonel bir çözümdür olmalıdır. Zira sıfır kilometre bir araç satın alındığında o araca dâhil olan bütün vergiler, muayene işlemleri, kasko, sigorta ve daha pek çok unsur firma tarafından yerine getirilmek durumundadır. Aynı zamanda aracın teknik ve periyodik bakımları da yine firmanın güvencesiyle yapılmak durumundadır. Bir araç kiralandığında bunların hepsi firmamız tarafından yerine getirilen kolaylıklar olarak her türlü kurumsal talepte sunulmaktadır. Ayrıca araçlar firmanın üstüne yapıldığında çok kısa sürede kilometresi artıp eskiyecek olan modellerin yenilenmesi durumunda oldukça büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Kurumların bu araçları ellerinden çıkartması ve yenileyebilmesi için çok büyük bir zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Satış ve yeniden alış sırasında da bir takım ekonomik zararlar ortaya çıkacaktır. Araç kiralama yöntemi ile bütün bu sorunlar aşılarak her sene yenilenen araç filomuzdan istifade edilebilmektedir.

Bireysel Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Sadece işletme ve kurumlar araç kiralamanın avantajları nelerdir diye merak etmemektedir. Birçok kişi bireysel kullanım için de araç kiralama yöntemine başvurmaktadır. Uçakla seyahat edenlerin havalimanında indikten sonra araç kiralaması en çok talep gören hizmetlerimizdendir. Aynı zamanda düğün, nişan, cenaze ve daha pek çok durumda araç kiralama talebi ile karşılaşmaktayız.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir