Antalya’da Araç Kiralama

Çok uzun zamandır Antalya lokasyonunda araç kiralama hizmeti vererek pek çok turiste ve Antalya halkına yardımcı olmaktayız. Antalya gibi yazın milyonları bulan nüfusa ev sahipliği yapan turizmin ev sahibi olan bir kentte araç kiralama hizmetini en modern çözümler ile müşterilerimize sunmaktayız. Antalya’da araç kiralama talebi için kurumumuzla telefon vasıtası iletişime geçmek yeterli olmaktadır. Siz daha uçağa binmeden kiralamış olduğunuz aracınızın bakımı yapılarak size sunulmuş olacaktır.

Antalya’da Araç Kiralama Alternatifleri

Kurumumuz araç kiralama noktasında geniş araç filosu ile hizmet vermektedir. Her bütçeye hitap eden çözümler bulunmakla beraber vip ve premium kategoride yer alan araçlar da kiralama konseptinde bulunmaktadır. Araç kiralama noktasında belirlemiş olduğunuz periyotta size araçlar sunulabilmektedir. Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun periyotlarda araç kiralamanız mümkün olmaktadır. Antalya’da araç kiralama taleplerinin tamamına yetişebilmekte olan firmamız araçları kiralarken kasko ve vergi işlemlerini tamamlamakta hiçbir yasal problem oluşturulmamaktadır. Böylece teknik bakımı yapılmış olan araçlarımızla güven içerisinde tatilinizi yapıp seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya’da Araç Kiralama Hizmetleri

Son derece modern bir şekilde araç kiralama hizmeti veren kurumumuzla iletişime geçtiğinizde pek çok uygulamamızdan istifade edebilirsiniz. Bunlar arasında yer alan navigasyon Antalya lokasyonunu bilmeyen turistler için oldukça kullanışlı olmaktadır. Bebek sahibi olan aileler için bebek koltuğu sunabilirken limitsiz kilometre gibi farklı bir opsiyonumuz da bulunmaktadır. Ayrıca bütün araçlar için full kasko yapılırken arzu edenler için transfer hizmetinde şoför uygulaması da sunulabilmektedir. İhtiyaç duyduğunuzda 7 gün 24 saat yol yardımı vermekte olan kurumumuz havalimanı araç teslimi gibi çok pratik olan çözümleri de uygun fiyatlarla müşterilere sunabilmektedir. Antalya’da araç kiralama taleplerinin adresi olmayı devam ettiren firmamızla iletişime geçtiğinizde ekonomik fiyatlarla modern uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir