Antalyada Araç Kiralama Fırsatı

Antalya, Türkiye’nin turizm, ticaret ve yaşam anlamında en özel kentlerinden biridir. Bu nedenle yerli ve yabancı birçok insan hem tatil amacıyla hem de yerleşim amacıyla Antalya’yı tercih etmektedir. Antalya, içerisinde geçireceğiniz vakitlerde ulaşım sağlamak için birçok farklı imkan bulunmaktadır. Fakat siz kendi aracınızı kullanma rahatlığını yaşamak istiyorsanız ya satın almanız ya da kiralamanız gerekir. Eğer araç kiralamayı tercih ediyorsanız firmamız size inanılmaz fiyatlarla antalyada araç kiralama fırsatı sunmaktadır.

Günlük Bazda En Uygun Antalyada Araç Kiralama Fırsatı

Günlük olarak belirlenmiş fiyatlarla çok uygun bir şekilde antalyada araç kiralama fırsatı yakalamak için firmamıza başvurabilirsiniz. Onlarca farklı araç modeli içerisinde sunduğumuz Hyundai, Fiat, Mercedes, Renault, Ford, Citroen ve Dacia gibi markalara sahip araç modelleri yer almaktadır. Günlük kiralama bedelleri döviz üzerinden hesap edilmekle birlikte günlük 17 Euro gibi ücretlerle başlayan ve daha yüksek sınıflardaki araçlara kadar ulaşan bir seçenek zenginliği bulunmaktadır. Bu fırsatları değerlendirmek için aracınızı Antalya Merkez ofisimizden, otobüs terminalinden, adrese teslim olarak veya havaalanından teslim alabilmektesiniz. Alım tarihinden teslim tarihine kadar geçen süre boyunca ücret alınmaktadır.

Antalyada Araç Kiralama Fırsatı İçin 365 Gün

Firmamız, sadece yılın belli bir döneminde gerçekleştirdiği kampanyalarla ya da indirimlerle değil 365 gün sunulan fırsatlarla hizmet vermektedir. Bu nedenle istediğiniz her gün antalyada araç kiralama fırsatı ile firmamıza başvurabilir ve istediğiniz sınıftaki aracı uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Sadece belirli şartları oluşturarak; 21 yaş üstünde olan tüm kişiler, en kısa 24 Saat olmak üzere, iki yıllık ehliyete sahip olduklarında istedikleri araçları kiralayabilirler. Kiralama hizmetlerinde depozito olarak geçerli bir kredi kartı ile ödeme yapılması gerekmektedir.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir