Antalya Rent A Car Kepez

Araç kiralamak pek çok zaman düşündürücü bir mesele olarak dikkat çeker. Ne de olsa kiralanacak olan aracın ne olacağından araç kiralama firması tarafından sunulacak olan fiyatlandırmalara kadar pek çok konuda kafa yormak icap edecektir. Ancak Dejavu rent a car sayesinde bu sorun tamamen tarihe karışıyor. Buna ek olarak Dejavu rent a car sayesinde en uygun fiyatlar üzerinden en kaliteli araç kiralama hizmetini almak da mümkün. Antalya rent a car Kepez hizmeti kapsamında her daim en yeni model ve en güvenli araçlar ile bu hizmeti veriyoruz. Üstelik sadece araç kiralama değil daha pek çok ek hizmet alanında da sizlere destek oluyoruz.

Çok Sayıda Hizmet

En önemli hizmetlerimizden bir tanesi araçlarımızda bebek koltuğu yer alması. Bu sayede bizlerden kiralamış olduğunuz araçlarınız ile çok daha güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Buna ek olarak araçlarımızın tamamında full kasko ve sınırsız kilometre imkanı da mevcut. Bu sayede herhangi bir tereddüt içerisinde kalmaksızın sanki kendi aracınız gibi Antalya’yı keşfetmeniz mümkün hale gelecektir. Ayrıca bir sorun ile karşı karşıya kalmanız halinde yol yardımı, Antalya’yı daha rahat tanımanız adına ise navigasyon hizmetimiz sizler için bulunmaktadır.

Havalimanında Teslim Alma İmkanı

Araçlarımızın kiralanması sonrasında havalimanında teslim alma imkanınız da söz konusu olacaktır. Bu sayede Antalya’ya iner inmez şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehirde herhangi bir şekilde toplu taşıma kullanmanıza da gerek olmadan son derece rahat bir şekilde gideceğiniz yerin kapısına kadar özel araç ile ulaşım sağlayabilir, ulaşımda saat ya da güzergah gibi sorunlar ile de karşı karşıya kalmazsınız.

Transfer Hizmetimiz de Mevcut

Sizler için sağladığımız tek hizmet Kepez ve Antalya’nın diğer bazı bölgelerinde araç kiralama hizmeti değil. Buna ek olarak araçlarımızı şoförlü olarak kiralamanız ve transfer hizmetinden istifade etmeniz de mümkün olabilecektir. İşte bunun için yapmanız gereken tek şey Antalya’ya geliş saatiniz ve tarihinizi bildirmek suretiyle sitemiz üzerinden rezervasyon formu doldurmaktır. Ancak araç kiralama gibi hizmetlerin bazılarında yaşınızın önemli olduğunu da unutmayınız.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir