Antalya Rent A Car Araç Kiralama Fiyatları

Türkiye’de turizmin başkenti olarak bilinen Antalya insan sirkülasyonunun en çok olduğu şehirdir. Her yıl milyonlarca turistin geldiği şehirde en fazla kar elde eden sektörlerin başında araç kiralama gelmektedir. Şehrin tüm noktalarında bulunan rent a car firmalarından araç kiralamanın da oldukça basit olması şehre gelenlerin araç kiralayarak ulaşım ihtiyaçlarını sağlamalarına neden olmaktadır.

Dünyaca ünlü birçok araç kiralama firmasının bulunduğu Antalyarent a car araç kiralama fiyatları da oldukça uygundur. Online olarak da araç kiralama hizmeti veren firmalardan birisi de dejavu rent a car firmasıdır. Siz de kolay bir şekilde en kaliteli araçlardan kiralayarak Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerini keşfetmek isterseniz firmamız ile dejavurentacar.com adresi üzerinden iletişime geçerek istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Antalya’da Hangi Rent A Car Firmaları Bulunmaktadır?

Antalya’nın her yıl birçok yabancı turist ağırlamasından dolayı şehirde uluslararası hizmet veren birçok rent a car firması bulunmaktadır. Bu firmaların başında ise avis ve budget gelmektedir. Bu firmaların yanı sıra sitemiz aracılığı ile verdiğimiz araç kiralama hizmeti de oldukça avantajlıdır. Sıfır araçların bulunduğu sitemizden saniyeler içinde istediğiniz aracı kiralama şansınız bulunmaktadır.

Antalya Rent A Car Araç Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Antalya’da oldukça her bütçeye uygun araç kiralama hizmeti veren firma bulmak mümkündür. 90 TL’den başlayan günlük araç kiralama fiyatları aracın modeli, kiralama süresi ve aracın markası gibi nedenler ile değişiklik göstermektedir. Sizlerde kaliteli aracı uygun fiyatlara kiralamak için firmamız zile iletişime geçebilirsiniz.

Araç Kiralama İşlemlerinde Gerekli Evraklar

Antalya’da bulunan firmalar hırsızlık gibi sorunlar ile karşılaşmamak için araç kiralamak isteyen kişilerden bazı evraklar talep etmektedirler. Öncelikle nakit işlem yapmayan bu firmalardan araç kiralamak için içerisinde kredi kartı gereklidir. Bir sonraki aşama ise ehliyettir. En az 18 yaşında ve 2 yıllık B sınıfı ehliyet sahibi kişiler araç kiralayabilirler. Bunun dışında ise eğer araçlar bir firma adına kiralanacak ise işin içine firmaya ait başka evraklarda girecektir. Bu evraklar her firmada az çok aynı olsa da yine de firmaya gitmeden önce evraklar hakkında bilgi almakta yarar vardır.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir