Antalya Rent a Car Araba Fiyatları

Antalya rent a car araba fiyatları belirlenirken temel alınan en önemli husus, kiralanacak aracın marka ve modelidir. Bununla birlikte ücretli ilave hizmet alınıp alınmayacağı ve aracın ne kadar süre ile kiralanacağı da fiyatları belirleyen hususlar arasında yer almaktadır.

Antalya Rent a Car Araba Fiyatları ve Teslim Şartları

Antalya rent a car araba fiyatları dışında kira sözleşmesinde belirlenmesi gereken bir husus da aracın teslim yeri ve zamanıdır. Zira teslim yerinin farklı bir nokta olması durumunda fiyat farkı talep edilip edilmeyeceğinin bilinmesi kiralama yapacak kişi için yararlı olacaktır. Firmamız tarafından kiralanan araçları dilerseniz havalimanında teslim alabilirsiniz. Bu sayede uçakla Antalya’ya gelmeyi tercih ettiğiniz takdirde hiçbir zorluk yaşamadan anında aracınızı kullanmaya başlamanız mümkün olur. Aracı iade ederken de teslim aldığını noktayı tercih edebileceğiniz gibi, farklı bir nokta olmasını da talep edebilirsiniz.

Antalya Rent a Car Araba Fiyatları ve İlave Hizmetler

Antalya seyahati sırasında kendi aracını ya da toplu taşımayı kullanmayı tercih etmeyerek araç kiralayacak olanların Antalya rent a car araba fiyatları dışında dikkate almasında yarar bulunan bir husus da kiralama firması tarafından araçla birlikte sunulan ilave hizmetler ve bunlardan ücret alınıp alınmadığı konusudur. Araç kiralama için firmamızı tercih edenlere, beğendikleri araçla birlikte sunulacak hizmetler arasında en önemli olanlar limitsiz kilometre ve full kasko uygulamasıdır. Bu sayede güvenli bir şekilde dilediğiniz mesafede aracı kullanabilirsiniz. Dilerseniz aracınızı şoförlü olarak da kiralama olanağınız bulunmaktadır. Kiralık araçlarımızda navigasyon bulunmaktadır ve talep olması halinde bebek koltuğu temin edilmektedir. Aracınızı kiraladığınız süre içerisinde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız halinde yol yardımı hizmeti verilmektedir.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir