Antalya Oto Kiralama Fiyatları

Tatil, gezme ya da iş seyahatleri için Antalya’ya geldiğinizde en çok ihtiyacınız olan ve ilk yapmanız gereken şey araba kiralamadır. Araç kiralayarak Antalya’nın doğal güzellikleriniz en rahat şekilde gezebilir ve tadını çıkartabilirsiniz. Antalya oto kiralama fiyatları ile sizlere firma olarak uygun fiyatlar ile ideal araçları sunmaktayız. Kiralamak istediğiniz araçları hızlı şekilde işlemlerini yaparak kullanabilirsiniz.

Antalya Oto Kiralama Fiyatları ve Hizmetleri

Firma olarak Antalya oto kiralama fiyatları ile birlikte bazı hizmetler de sunmaktayız. Öncelikle kiralamış olduğunuz araçların hepsinde navigasyon bulunmaktadır. Bu şekilde gitmek istediğiniz yeri kolay bulabileceksiniz. Bebek sahibi olan müşterilerimiz için bebek koltuğu seçeneği bulunmaktadır. Hem sizin hem bebeğinizin güvenliği için bu seçeneğe önem vererek işlemlerinizde bildiriniz. Bunun yanı sıra kiralamış olduğunuz araçlar için sizlere kilometre limiti sunulmamaktadır. İstediğiniz kadar kullanma noktasında serbestsiniz. Üstelik tam kaskosu yapılmış şekilde teslim edilen araçlarımızı rahat şekilde kullanabileceksiniz.

Araç Seçeneklerine Göre Antalya Oto Kiralama Fiyatları

Firma olarak sizlere farklı araç seçenekleri sunmaktayız. Antalya oto kiralama fiyatları bu seçeneklere göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımız arasında yakıt, vites ve diğer özelliklere göre araç seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler içerisinde en çok tercih edilen ve uygun fiyatlı araçlar yakıt konusunda daha avantajlı araçlardır. Bu araçlar özellikle sizlerin daha rahat kullanmanız için seçenek olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra araçlarımız arasında orta ve üst sınıf araçlar bulunmaktadır. Özellikle üst sınıf araçlarımız sizler için özel seçilmiş olan araçlardır. Bunun yanı sıra Antalya ve çevresinde rahat dolaşmak isteyen müşterilerimiz için dört çeker araç seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bu araçların kiralama fiyatları değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte araçların kiralama süreleri de fiyatlarında değişiklik olmasını sağlamaktadır.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir