Antalya Havalimanı Rent A Car Numaraları

Türkiye’nin en büyük tatil merkezlerinden olan Antalya, özellikle yaz aylarında rent a car hizmetlerinin yoğun yapıldığı bölgeler arasında yer alıyor. Bilhassa yurt içi ve yurt dışından ülkeye uçakla gelen kişiler, direkt olarak havalimanından araç kiralama hizmetlerini kullanmaktadır. Bu bakımdan Antalya havalimanı üzerinde yoğun bir rent a car hizmet ağı bulunuyor. Antalya Havalimanı rent a car numaraları üzerinden firmalarla irtibat kurarak rezervasyonları telefonla yapabilirsiniz. Antalya’nın tüm bölgelerinde rent a car hizmeti veren Dejavu Rent A Car firmanı, havalimanı içerisinde de hizmet vererek müşterilerine kapsamlı faaliyetler sunuyor. Firma üzerinden ekonomik ve güvenilir şekilde araç kiralayabilmek mümkün olacaktır.

 Antalya Havalimanı Rent A Car Fiyatları

 Dejavu Rent A Car firması, araç fiyatlarını belirlerken her müşterinin bütçesine hitap etmeyi başarıyor. Bu kapsamda araç filosu içerisinde ekonomik, orta ve lüks sınıflara ait araçları görebilmek mümkündür. Ekonomik sınıf içerisinde yer alan araçları, günlük 85-90 TL gibi düşük fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Daha lüks bir araç kiralamak isteyenler ise son model özel araçları kiralayabilir. Firma bu anlamda müşteri beklentilerini göz önünde tutarak, herkese hitap edebilme amacındadır.

 Antalya Havalimanı Rent A Car Rezervasyon

 Tatil amaçlı olarak Antalya’ya gelen kişilerin, şehre gelmeden önce rezervasyon yapması daha doğru olacaktır. Zira özellikle yaz aylarında büyük bir rent a car yoğunluğu yaşanmaktadır. Dejavu Rent A Car firması üzerinden yapacağınız rezervasyonları, doğrudan irtibat numaraları üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik rezervasyon için herhangi bir ücret de ödemezsiniz. Ayrıca dileyen kişiler, dejavurentacar.com sitesi üzerinden de rezervasyonlarını gerçekleştirebilir. Rezervasyonların ardından araçlarınız direkt olarak havalimanında sizler için hazır hale getirilir.

 Antalya Havalimanı Transfer

 Müşterileri için özel olarak transfer hizmeti de veren Dejavu Rent A Car, Antalya’nın tüm bölgelerine güvenli ve konforlu şekilde ulaşım fırsatı veriyor. Transfer hizmetlerini kullanan kişiler havalimanından özel olarak alınarak, doğrudan gitmek istedikleri adreslere ulaştırılacaktır. Her bütçeye uygun olan transfer ücretleri sayesinde daha rahat ve ekonomik bir tatil geçirebilirsiniz. Rezervasyon yaptığınız transfer araçları sizleri havalimanında verdiğiniz saatlerde karşılayacaktır.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir