Antalya Araç Kiralama Fiyatları

Dejavu Rent A Car firması olarak Antalya iline tatil veya iş amaçlı olarak seyahat etmiş kişiler için araç kiralama hizmetini uzun yıllardan bu yana kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Sunduğumuz araç kiralama hizmetlerinde müşterilerinizin özel tercihlerinde ve güvenlik koşullarına dikkat ederek nitelikli bir şekilde işlem gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz tarafından talep edilen araçların kullanım türlerine ve diğer özelliklerine göre Antalya araç kiralama fiyatları değişiklik göstermektedir. Her ne kadar araçların farklı özelliklerine göre fiyat uygulamalarında değişiklik görülse de tüm araçlarımızda yüksek kalite ve en uygun fiyat garantisi Antalya ili kapsamında firmamız tarafından sunulmaktadır.

Araç Türüne Göre Antalya Araç Kiralama Fiyatları

Müşterilerimiz tarafından talep edilen araçlarda dizel veya benzinli kullanıma sahip olan araçlar olduğu gibi özel olarak otomatik vites veya manuel vites ile kullanılabilen araçlarda tercih edilmektedir. Kullanım yapısına göre kişisel veya aile ile kullanılabilecek araçların koltuk yapıları ve kapasiteleri de değişiklik göstermektedir. Tüm araçlarımızda klimalı kullanım bulunurken rent a car kasko ve bakım işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu noktalara bağlı olarak tercih edilen araçlar için Antalya araç kiralama fiyatları farklı düzeylerde olabilmektedir.

Antalya Araç Kiralama Fiyatları Ve Avantajlı Ödeme Koşulları

Firmamız tarafından müşterilerimiz için en kısa 24 Saat olmak üzere araç kiralama hizmeti verilirken uzun süreli kiralama işlemlerinde 30 günden başlamak üzere hizmet sunulmaktadır. İstenilen noktalarda müşterilerimiz için şoför hizmeti, bebek koltuğu ve yol yardımı gibi birçok farklı hizmet sunabilirken ödeme noktalarında da avantajlı yöntemler sağlamaktayız. Müşterilerimiz tarafından tercih edilen araç tipine ve istenen ek özelliklere bağlı olarak belirlenen Antalyaaraç kiralama fiyatları kredi kartı veya havale yöntemi ile peşin ve taksitli şekilde ödenebilir.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Yorumlar (0):

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir